SLAPUKŲ NAUDOJIMO POLITIKA

Kas yra slapukas?

Slapukas – tai nedidelė duomenų rinkmena, kuri, Jums apsilankius interneto svetainėje, atsiunčiama ir įdiegiama Jūsų įrenginyje. Šioje duomenų rinkmenoje kaupiami duomenys, susiję su konkrečiu lankytoju ir interneto svetaine. Slapukai naudojami daugelyje svetainių ir gali būti skirti daugybei funkcijų atlikti, pavyzdžiui, atsiminti parinktis, leisti vykdyti prekybą internetu ir rinkti interneto svetainės statistiką.

Kaip mes naudojame slapukus?

Mes slapukus naudojame tendencijoms analizuoti, svetainei administruoti, vartotojų veiksmams interneto svetainėje sekti ir demografinei informacijai apie visą vartotojų bazę rinkti. Slapukai – tai informacijos dalelės, kurias interneto svetainė siunčia į interneto naršyklę. Naršyklė kaupia šią informaciją Jūsų įrenginyje esančioje duomenų rinkmenoje. Slapukai leidžia lankytojams naršyti svetainėje ir, atitinkamais atvejais, leidžia mums pritaikyti svetainę ir jos turinį prie lankytojo poreikių bei patobulinti vartotojų veiksmų rezultatus. Jei nėra įjungta slapukų funkcija, mes negalime užtikrinti tinkamo interneto svetainės funkcionavimo ir jos veikimo pagal paskirtį.

Mūsų svetainėje naudojami slapukai nekaupia tiesiogiai Jus identifikuojančių duomenų. Surinkti duomenys nebus perduoti trečiosioms šalims. Mes nesidalijame jokiais asmeniniais duomenimis, kurie galėtų Jus identifikuoti.

Savo interneto svetainėje mes naudojame slapukus šia tvarka:

  • slapukai naudojami mūsų klientams apsaugoti ir užkirsti kelią sukčiavimui;
  • taip pat slapukus naudojame tam, kad sužinotume, kaip vartotojai pasiekia mūsų svetainę, ir išnagrinėtume, kaip jie naudojasi svetaine, – tai padeda mums tobulinti Jums teikiamų paslaugų kokybę. Pavyzdžiui, mes naudojame „Google Analytics“ – populiarią „Google“ teikiamą internetinę rezultatų analizės paslaugą. „Google Analytics“ naudoja slapukus tam, kad padėtų mums analizuoti, kaip lankytojai naudojasi mūsų svetaine. Daugiau informacijos apie slapukų naudojimą galima rasti „Google“ privatumo politikoje (https://policies.google.com/privacy?hl=lt) ;
  • slapukai naudojami interneto svetainės duomenų srautui stebėti ir valdyti;
  • taip pat slapukai naudojami mūsų reklamos kampanijoms ir iniciatyvoms bei jų sėkmei įvertinti. Tai leidžia mums tobulinti interneto svetainės dizainą ir struktūrą, taip pat gausinti pasiūlymų bei iniciatyvų spektrą.

Sutikimas dėl slapukų naudojimo

Prieš Jums pradedant naudotis mūsų interneto svetaine, mes turime gauti Jūsų sutikimą naudoti slapukus. Dėl šios priežasties mūsų svetainėje atsiveria langas, kuriame Jūs informuojami apie slapukų naudojimą ir Jūsų prašoma sutikti su slapukų naudojimu, paspaudus mygtuką „Sutikti“. Jei nesutiksite, tačiau toliau naršysite interneto svetainėje, bus laikoma, kad Jūs sutikote su slapukų naudojimu.

Slapukų valdymas ir ištrynimas

Mes nenaudojame slapukų asmeninei informacijai apie vartotojus rinkti, tačiau tam tikra apdorojama informacija visgi gali būti laikoma asmens duomenimis. Jei norite apriboti slapukus arba juos užblokuoti mūsų ar kurioje nors kitoje svetainėje, tai galite atlikti keisdami interneto naršyklės parinktis. Pavyzdžiui, Jūs galite užblokuoti visus slapukus, priimti tik pirmosios šalies slapukus arba ištrinti visus slapukus, kai uždarote naršyklę. Jei norite gauti daugiau informacijos apie šią galimybę, pasinaudokite naršyklės funkcija „Pagalba“ (Help). Daugiau informacijos apie tai, kaip ištrinti slapukus iš mobiliojo įrenginio naršyklės, pateikta įrenginio naudotojo instrukcijoje. Atminkite, kad užblokavus ar ištrynus slapukus, tam tikros teikiamos paslaugos neveiks.